Продаж необробленої деревини на аукціонах у м. Рівне в онлайн-форматі

Здійснити купівлю чи продаж необробленої деревини в Рівному на аукціонах у системі Прозорро.Продажі стало можливим минулого року. Така процедура забезпечує чесну конкуренцію на рівних умовах та вигідну ціну на товар, яка відповідає ринковій.

Ініціативу проведення торгів лісом в онлайн-форматі висунуло Міністерство енергетики та захисту довкілля. Відкриття такого напрямку у системі Prozorro.Sale ліквідувало ще один тіньовий ринок та зв’язало руки представникам бізнесу, які грішили махінаціями.

З 01 лютого 2020 року інформація про вартість та обіг необробленої деревини стала дійсно відкритою та загальнодоступною, а ринок – прозорим.

 Аукціон з продажу необробленої деревини в Рівному в прозорому форматі

Як і в інших містах України, в Рівному аукціони з продажу необробленої деревини проходять у системі Прозорро.Продажі. Великі лісозаготівельні підприємства повинні формувати лоти більші за 150 куб. м. або вартістю від 200 тис. грн. Участь в електронних торгах беруть як вітчизняні, так і іноземні представники приватного бізнесу.

Усі дані про результати онлайн-аукціонів та про учасників знаходяться у вільному доступі в системі електронного обліку деревини. Завдяки цьому ведеться постійний моніторинг реалізації лісу та контроль його подальшого цільового призначення. Прозорро.Продажі забезпечила вихід ринку лісоматеріалів із тіні та їх публічний продаж.

Якщо ви хочете стати організатором торгів деревиною, вам потрібно виконати наступні дії:

  • розглянути нормативно-правову базу, яка регулює реалізацію лісу;
  • обрати для проведення аукціону один із електронних майданчиків системи Прозорро.Продажі;
  • пройти процедури реєстрації та укладання договору про співпрацю в конкретному напрямку;
  • підготувати документацію та розмістити оголошення;
  • вести діалог з потенційними покупцями.

 Продаж необробленої деревини на аукціонах у місті Рівне відбувається у системі Пррозорро.Продажі

Головною метою системи Прозорро.Продажі та акредитованих майданчиків, через які клієнти отримують доступ до торгів, є забезпечення чесних ринків, комфортних та рівних умов для учасників. Аукціони з продажу необробленої деревини в Рівному та у решті міст України проходять на таких платформах з лютого 2020 року, що забезпечує справедливі умови як для продавців, так і для покупців.

Ринок деревини стає відкритим, а система Прозорро.Продажі ліквідовує діяльність корупціонерів. Кожен громадянин України має змогу проконтролювати процес продажу лісу чи інших державних і комунальних активів, а також придбати їх за доступною ціною на онлайн-аукціонах.

Якщо ж ви продавець, то менеджери майданчиків радять вам формувати лоти з деревиною одного виду, класу якості, сортименту та навіть діаметру. Так ви зможете швидше і вигідніше реалізувати товар. Ефективна робота у системі Prozorro.Sale допоможе у розвитку вашого бізнесу та виведе його на нові ринки. Реєструйтеся на одному з офіційних майданчиків та отримуйте більше можливостей для продажу чи купівлі різних активів.

Переглянути аукціони