Продаж необробленої деревини на аукціонах у Львові у системі Прозоро.Продажі 

Аукціони з продажу необробленої деревини у Львові, Житомирі, Вінниці та інших містах України проходять у системі Прозорро.Продажі з лютого 2020 року. Такий законопроект був ініційований Міністерством енергетики та захисту довкілля. Результати за рік роботи у такому режимі вражають: більше 26 тисяч торгів, дохід від яких перевищив 831 млн. грн.

Електронна система Прозорро.Продажі допомогла налагодити ринок деревини та принесла значний прибуток для розвитку лісової галузі.

 Аукціони з продажу необробленої деревини у Львові проходять за прозорою процедурою

Наразі торги необробленою деревиною у системі Прозорро.Продажі стосуються тільки великих лісових господарств. Вони мають кожного місяця реалізувати не менше ніж чверть сировини на онлайн-аукціонах. Однак у Закарпатській області, відповідно до нового Меморандуму, уже всі лісоматеріали продаються у такий спосіб.

Враховуючи значні результати проекту та його подальшу перспективу, влада планує найближчим часом запровадити реалізацію всієї деревини через електронну систему Prozorro.Sale. Метою реформування зеленого бізнесу є не тільки економічна вигода для лісової галузі, а й налагодження чесних відносин між учасниками ринку та відкритість інформації для громадськості.

Наступні статистичні дані доводять ефективність торгів у системі Прозорро.Продажі: 

  • за 4 роки було проведено майже 349 тисяч відкритих аукціонів; 
  • кількість учасників, яка взяла в них участь перевищила 28 тисяч;
  • дохід у бюджети різних рівнів наразі дорівнює 34,5 млрд. грн.

Таким чином найрізноманітніші об’єкти, що реалізуються на чесному ринку, об’єднують діяльність приватного бізнеса та держави. У квітні 2018 електронній системі Prozorro.Sale Міністерством розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства було надано статус державного підприємства.

Тож найкращим варіантом для представників зеленого бізнесу буде підписати договір купівлі-продажу, взявши участь у чесних аукціонах з продажу необробленої деревини у Львові чи в іншому місті.

 Аукціони з продажу необробленої деревини у Львові на майданчиках Prozorro.Sale

Система електронних торгів Прозорро.Продажі не стоїть на місці, а постійно розвивається. Працюючи через акредитовані майданчики, яких налічується близько 40, вона надає доступ до аукціонів з продажу державного і комунального майна всім охочим. Організатори торгів чи потенційні покупці мають лише пройти просту процедуру реєстрації та завантажити потрібні документи.

Сьогодні на аукціони у системі Прозорро.Продажі лоти формує чимала кількість лісових господарств країни, наприклад, Коростенське, Солотвинське, Білоцерківське, Радомишльське та багато інших.

На одному з офіційних майданчиків ви можете придбати лісоматеріали для будь-яких цілей різного класу якості, породи, довжини та діаметру. Участь в аукціонах з продажу необробленої деревини у Львові та на решті території України – це важливий, а головне вигідний крок на шляху до створення чесного бізнесу. Не пропустити появу нових лотів допоможуть спеціальні Viber- та Telegram-бот.

Переглянути аукціони