Продаж необробленої деревини на аукціонах у м. Київ в онлайн-форматі

«Аукціон з продажу необробленої деревини в Києві» – популярний запит серед представників приватного бізнесу та лісгоспів, дохід яких більший за 10 млн. грн. на рік. Великі лісозаготівельні підприємства зобов’язані користуватися системою Прозорро.Продажі під час реалізації сировини. Цей закон набрав чинності у лютому 2020 року.

Перші два місяці роботи у такому режимі принесли лісовим господарствам 35  000 000 грн. прибутку, а за рік ця сума виросла до 787 млн. грн.

 Аукціони з продажу необробленої деревини в Києві та в Україні

Рік тому ринок необробленої деревини став по-справжньому прозорим. Початок продажу лісоматеріалів на публічних аукціонах зв’язав руки тим, хто нехтував законом, та унеможливив корупційні схеми у цій галузі. Кожен громадянин України має змогу слідкувати за торгами, контролювати процес їх проведення та придбати лісоматеріали за доступною ціною у системі Прозорро.Продажі.

Аукціони з продажу необробленої деревини у Києві, Харкові, Рівному, Тернополі та інших містах допоможуть вам розвивати ваш бізнес на чесному ринку. Продаж лісу-кругляка відбувається на вигідних умовах для обох сторін. Знайти потрібний лот дуже зручно, адже вони формуються таким чином, щоб лісоматеріали були одного виду, класу якості і навіть діаметру. 

Кожен учасник аукціону заздалегідь визначає, для чого йому потрібна сировина, тому йому не вигідно торгуватися за великий обсяг деревини різних порід. Найкращим варіантом для продавця буде формувати до кожного лоту описову таблицю.

Аукціони в онлайн-режимі – це економічно вигідно для обох сторін, а також просто і доступно. Завдяки їм підприємці заощаджують кошти на рекламу, а держава не проводить додаткові витрати на процедуру торгів. Реалізовуючи державні та комунальні активи або здаючи їх в оренду через систему Прозорро.Продажі, Україна отримала прибуток на суму 34 млрд. грн.

Головним досягненням прозорих аукціонів стала їхня публічність – «усі бачать усе». Громадськість та контролюючі органи можуть слідкувати за ходом торгів, що дозволяє вивести українські ринки з тіні та мінімізувати корупційні махінації, зокрема у сфері необробленої деревини.

 Продаж необробленої деревини в м. Київ на аукціонах Прозорро.Продажі

Поки що на аукціони з продажу необробленої деревини у Києві та інших містах України можна виставляти лоти обсягом від 150 куб. м. або вартістю від 200 тис. грн. Однак реформування лісової галузі продовжується. Зовсім скоро на нас чекає перехід усіх торгів лісоматеріалами у систему Прозорро.Продажі. Такі зміни уже законодавчо зафіксували у Закарпатській області, яка тримає першість у постачанні необробленої деревини в Україні.

Для участі в електронних торгах лісом оберіть для себе один з акредитованих майданчиків та пройдіть швидку процедуру реєстрації. Кожен аукціон у системі Prozorro.Sale супроводжується кваліфікованою допомогою менеджерів. 

Онлайн-торги – це сучасний, зручний та вигідний спосіб придбати чи продати об’єкти державної чи комунальної власності. Не пропустити появу нових лотів допоможуть спеціальні Viber- та Telegram-бот.

Переглянути аукціони