Продаж необробленої деревини у Черкасах на аукціоні Prozorro.Sale

Як і в багатьох містах України, на аукціон з продажу необробленої деревини у Черкасах усі бажаючі можуть зареєструватися через один з майданчиків Прозорро.Продажі. В системі електронних торгів державними і комунальними ресурсами цей напрямок стає дедалі популярнішим. Експерти прогнозують, що такий підхід зробить ринок лісу більш відкритим та прозорим.

Особливості продажу необробленої деревини на онлайн-аукціоні в м. Черкаси

Прозоро.Продажі – один з найсучасніших та найуспішніших стартапів, головною метою якого являється зручний, прозорий та економічно ефективний продаж різноманітних активів державної, комунальної та приватної власності. Створений у 2016 році за ідеєю, що повністю відповідає цінностям схожого механізму проведення держзакупівель Прозорро, новий проект швидко довів свою результативність.

Першими активами, що були виставлені на онлайн-торги, стало майно банків-банкрутів. Організатором аукціонів виступив Фонд гарантування вкладів фізичних осіб. А вже за вісім місяців одержаний прибуток перевищив 1 млрд. грн. Поступово перелік лотів поповнився нерухомістю, транспортними засобами, об’єктами малої приватизації, земельними ділянками, вагонами «Укрзалізниці», невикористовуваними приміщеннями «Укрпошти», заводами ДП «Укрспирт», дозволами на видобуток корисних копалин, металобрухтом, необробленою деревиною.

01 лютого 2020 року Міністерство енергетики і захисту довкілля спільно з ДП «Прозорро.Продажі» запустило проект з продажу необробленої деревини у Черкасах та інших містах на онлайн-аукціоні. До цього моменту на адресу діючих методів реалізації заготовленого лісу надходило чимало скарг, пов’язаних з їх законністю та прозорістю. Купити деревину можна було безпосередньо в лісгоспі і тут діяло правило «Хто дав більший хабар, той отримує найкращу продукцію по вигідній ціні». Завдяки електронній системі Prozorro.Sale кожен аукціон з продажу необробленої деревини у м. Черкаси тепер є чесним та відкритим для державного/громадського контролю.

Як у Черкасах провести аукціон з продажу необробленої деревини на майданчику Прозоро.Продажі?

Створений у 2016 році сучасний антикорупційний стартап забезпечує цілком прозорий продаж непотрібних державних та комунальних активів за конкурентними ринковими цінами. На спеціалізованих майданчиках Прозорро.Продажі в аукціоні з продажу необробленої деревини у Черкасах та інших містах України беруть участь 260 лісгоспів.

Лише за рік таким чином було проведено близько 9 тис. публічних аукціонів, на які зареєструвалися 800 учасників. Прибуток, одержаний лісозаготівельними підприємствами за цей період, наразі складає 573 млн. грн. і цей показник збільшується з кожним днем.

Взяти участь в аукціоні з продажу необробленої деревини у Черкасах, як і будь-якому регіоні нашої країни, дуже легко. Оберіть один з акредитованих майданчиків, пройдіть просту процедуру реєстрації та зробіть ставку на обраний лот. Бажаємо перемоги в аукціонах!

Про останні новини у сфері проведення відкритих онлайн-аукціонів з продажу лісу ви зможете дізнатися за допомогою спеціального Telegram- і Viber-бота.

Переглянути аукціони