Купити арештоване майно у Львові на прозорих онлайн-аукціонах

Арештоване майно у Львові чи на інших територіях України віднедавна можна придбати на майданчиках Прозорро.Продажі. Реформування цієї сфери відбулося у зв’язку з похибками та корумпованістю попередньої системи, що пропрацювала протягом 5 років.

Натомість до Прозорро.Продажі уже є довіра влади та громадськості, адже вона довела свою ефективність на багатьох ринках. Система дозволяє об’єктивно оцінювати арештоване майно та продавати його на чесних торгах. Це розморожує державні активи, що знаходяться в судах, та приносить регулярний дохід у бюджет країни.

 Купити арештоване майно у Львові та по Україні

До 2015 року продаж арештованого майна відбувався на звичайних аукціонах за прямими договорами. Це провокувало махінації з боку учасників та формування тіньового ринку. Унаслідок цього, а також через необ’єктивну оцінку активів Держбюджет щороку втрачав чималі суми.

Влада вирішила зробити ринок більш неупередженим, створивши у 2015 році спеціальну електронну систему для торгів арештованим майном. Це пришвидшило процес його реалізації, однак у пресі періодично почали висвітлюватися скандали та скарги про дискримінацію та корупційні схеми під час таких торгів.

Отже, з огляду на це, уряд ухвалив рішення про перехід електронних аукціонів з реалізації конфіскованих об’єктів у систему Прозорро.Продажі, що стала найефективнішим антикорупційним проектом в Україні. Придбати арештоване майно у Львові, Києві, Одесі, Харкові чи інших містах у такий спосіб – це не тільки зручно, але ще й вигідно як для покупців, так і для держави.

Аукціони, що проходять на електронних майданчиках, є чесним шляхом реалізації державного і комунального майна, що незаплямований корупційними махінаціями та брехнею. Торги проходять на прозорих умовах та відкрито для громадськості. Арештоване майно за новою процедурою продається більш ефективно та швидше знаходить своїх власників.

 Арештоване майно у Львові купують на Прозорро.Продажі

Подати заявку на участь в аукціоні з продажу арештованого майна у Львові чи інших містах України можна на одному з електронних майданчиків системи Прозорро.Продажі. Завдяки їм створюються належні умови для чесної конкуренції між потенційними покупцями. Таким чином встановлюється ринкова ціна на об’єкти.

Система електронних торгів Prozorro.Sale уже понад 4 роки користується довірою українців. Із антикорупційного стартапу вона переросла у потужне державне підприємство, що отримало міжнародне визнання. За цей період було проведено більш ніж 340 тисяч публічних аукціонів, дохід від яких у бюджети різних рівнів перевищив 34 млрд. грн.

Арештоване майно стало частиною системи Прозорро.Продажі у вересні 2020 року. Влада прийняла така рішення, аби звільнити ще один український ринок від корупційних схем та розморозити чималу частину державних активів.

Купуйте потрібні вам об’єкти, зокрема арештоване майно, в онлайн-форматі та відчуйте переваги прозорих торгів, де б ви не знаходились. Не пропустити появу нових лотів допоможуть спеціальні Viber- та Telegram-бот.

Переглянути аукціони